Podstawowa wiedza na temat kart kredytowych dla ciebie

Podstawowa Wiedza Na Temat Kart Kredytowych Dla Ciebie

Istnieje wiele różnych rodzajów kart kredytowych dostępnych dla konsumentów. Prawdopodobnie widziałeś mnóstwo reklam dla kart z różnymi profitami, takimi jak mile lotnicze lub cash back. Należy również wiedzieć, że istnieje wiele drobnym drukiem, aby przejść z tych profitów. Prawdopodobnie nie masz pewności, która karta kredytowa jest dla Ciebie odpowiednia. Ten artykuł może pomóc w zgadywania z wybierania karty kredytowej.

Jeśli chodzi o karty kredytowe, zawsze staraj się wydać nie więcej niż można spłacić na koniec każdego cyklu rozliczeniowego. W ten sposób, można pomóc uniknąć wysokich stóp procentowych, opłat za opóźnienie i inne takie pułapki finansowe. Jest to również świetny sposób, aby utrzymać wysoki wynik kredytowy.

Zdecyduj, jakie nagrody chcesz otrzymać za korzystanie z karty kredytowej. Istnieje wiele opcji nagród, które są oferowane przez firmy obsługujące karty kredytowe, aby zachęcić Cię do ubiegania się o ich kartę. Niektóre oferują mile, które mogą być wykorzystane do zakupu biletów lotniczych. Inne dają roczną kontrolę. Wybierz kartę, która oferuje nagrodę, która jest odpowiednia dla Ciebie.

Nie akceptuj pierwszej oferty karty kredytowej, którą otrzymasz, niezależnie od tego, jak dobrze brzmi. Chociaż możesz być kuszony, aby przejść na ofertę, nie chcesz ryzykować, że skończysz zapisując się na kartę, a następnie, widząc lepszą ofertę wkrótce po z innej firmy.

Rozejrzyj się za kartą. Stopy procentowe i warunki mogą się znacznie różnić. Istnieją również różne rodzaje kart. Istnieją zabezpieczone karty, karty, które podwajają się jako telefoniczne karty telefoniczne, karty, które pozwalają na ładowanie i płacenie później lub wyjmują tę opłatę z twojego konta, oraz karty używane tylko do ładowania towarów z katalogu. Uważnie przyjrzyj się ofertom i dowiedz się, czego potrzebujesz.

Nie zapisuj się na kartę kredytową, ponieważ widzisz ją jako sposób na dopasowanie się do niego lub jako symbol statusu. Chociaż może się wydawać, że zabawa, aby móc wyciągnąć go i zapłacić za rzeczy, gdy nie masz pieniędzy, będzie żałować, kiedy nadszedł czas, aby zapłacić firmie karty kredytowej z powrotem.

Nie rób zakupów kartą kredytową za rzeczy, na które nie możesz sobie pozwolić. Karty kredytowe są przeznaczone do rzeczy, które kupujesz regularnie lub które pasują do Twojego budżetu. Dokonywanie wspaniałych zakupów za pomocą karty kredytowej sprawi, że ten przedmiot będzie kosztować znacznie więcej w czasie i narazi Cię na ryzyko niewykonania zobowiązania.

Miej oko na swój rating kredytowy. 700 jest zasadniczo minimalną punktacją konieczną do uznania za solidne ryzyko kredytowe. Użyj kart kredytowych w inteligentny sposób, aby utrzymać ten poziom kredytu lub osiągnąć go. Dzięki wynikowi siedmiuset lub wyższym otrzymasz najlepsze oferty i będziesz miał najniższe stawki w tym samym czasie.

Śledź, ile wydajesz każdego miesiąca na swoją kartę kredytową. Chociaż ten impuls kupić może wydawać się świetnym pomysłem w tym czasie, kwoty te mogą szybko dodać do dużej równowagi. Jeśli nie przechowujesz dokładnych zapisów, możesz dostać paskudny szok, gdy rachunek kredytowy przybywa i nie można go zapłacić.

Szukając nowej karty, bardzo ważne jest, aby porównywarka i spróbować znaleźć kartę, która oferuje świetne oferty dla nowych klientów. Korzystanie z karty, która oferuje punkty lub mile lotnicze jest wielki, ponieważ będzie można uzyskać trochę zachęty, za każdym razem, gdy używasz karty.

Zawsze powinieneś bardzo dokładnie patrzeć na wyciągi z kart. Upewnij się, że wprowadzone opłaty są dokładne i zwracaj uwagę na wątpliwe opłaty. Jeśli widzisz wątpliwą opłatę, natychmiast zgłoś ją firmie obsługującej kartę kredytową. Dzięki temu nie płacisz więcej niż powinieneś, a także może chronić twoją ocenę kredytową.

Dowiedz się, czy stopa procentowa nowej karty jest regularną stopą procentową, czy też jest oferowana w ramach promocji. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że stopa, którą widzą na początku, jest promocyjna, a rzeczywista stopa procentowa może być znaczącą kwotą większą.

Jeśli nie ufasz w pełni i znasz firmę, z którą komunikujesz się przez Internet lub telefon, nie podawaj im swoich numerów z karty kredytowej. Podczas odbierania niechcianych wniosków o numery kart kredytowych, należy zachować szczególną ostrożność. Oszustwa i oszustwa obfitują i będą bardziej niż szczęśliwi, aby dostać w swoje ręce numery związane z kart kredytowych. Bądź dokładny i chroń swój numer karty.

Zwróć szczególną uwagę na wszystkie stopy procentowe na kartach kredytowych. Wiele kart pobiera różne stawki w zależności od rodzaju transakcji, którą wykonujesz. Zaliczki gotówkowe i transfery salda często nakazują wyższą stawkę niż zwykłe zakupy. Musisz o tym pamiętać, zanim zaczniesz przesuwać pieniądze na różne karty i wyłączanie.

Dostępnych jest tak wiele kart, że należy unikać rejestracji w dowolnej firmie, która pobiera miesięczną opłatę tylko za posiadanie karty. Skończy się to bardzo kosztowne i może skończyć się co ci zawdzięczać znacznie więcej pieniędzy do firmy, niż można wygodnie sobie pozwolić.

Jeśli pozbywasz się starej karty kredytowej, pocięć kartę kredytową za pomocą numeru konta. Jest to szczególnie ważne, jeśli przecinasz wygasłą kartę, a twoja karta zastępcza ma ten sam numer konta. Jako dodatkowy krok bezpieczeństwa, należy rozważyć wyrzucenie sztuk w różnych workach na śmieci, tak aby złodzieje nie mogą kawałek karty z powrotem razem tak łatwo.

Trochę badań będzie przejść długą drogę w znalezieniu odpowiedniej karty kredytowej, aby zaspokoić swoje potrzeby. Z tego, czego się nauczyłeś, nie powinieneś już być zastraszany tym drobnym drukiem lub zdumiony tą stopą procentową. Teraz, gdy zrozumiesz, na co zwrócić uwagę, nie będziesz miał żalu po podpisaniu tej aplikacji.

About Podstawowa wiedza na temat kart kredytowych dla ciebie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly